Do udziału w szkoleniu Fundacja Renesans zaprasza: członków zarządów organizacji pozarządowych zajmujących się aplikowaniem i przygotowywaniem projektów.
Warsztaty odbędą się Pensjonacie-SPA Sosnowe Zacisze w Suśćcu w dniach 15-16.11.2014 rok / sobota, niedziela/.

Organizujemy dojazd zbiorowy z Lublina do miejsca warsztatów i z powrotem, osobom dojeżdżającym do Lublina na miejsce wyjazdu lub samodzielnie do miejsca szkolenia z sąsiednich powiatów zwracamy koszty podróży.

Zgłoszenia do pobrania:

-Zgłoszenie organizacji:

-Zgłoszenie osoby:

-Wniosek o zwrot kosztów podróży

Zgłoszenia w formie elektronicznej prosimy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 07.11.2014 rok godz. 15.00. na maile Fundacji Renesans zakładka: kontakty.

Inne wiadomości : organizator Fundacja Renesans zabezpiecza: bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie, trenera szkolącego, ubezpieczenie NNW, serwis kawowy podczas przerw, materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz papierowej, materiały promocyjne.
Osoby dojeżdżające do Lublina lub bezpośrednio do Suśćca z sąsiednich miejscowości otrzymują zwrot kosztów dojazdu zgodnie z zasadami obowiązującymi w Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na podstawie złożonego wniosku / przelewem na wskazane konto/ .

Pensjonat SPA Sosnowe Zacisze / www.sosnowe-zacisze.pl /w ramach pobytu zabezpiecza nieodpłatne skorzystanie z basenu, sauna itp. w wymiarze 1 godziny oraz inne atrakcje w tym kolację koleżeńską.